01 juli 2022

Projectsupport heet (weer) Beheer & onderhoud!

Inspecteren en B & O-advies

Onze afdeling Projectsupport heet vanaf 25 juni (weer) Beheer & Onderhoud. Verwarrend? Wellicht. Logisch? Dat zeker.

Terug naar de basis

We merkten dat de naam Projectsupport te veel vragen opriep over wat de afdeling nou precies doet. Was het administratief of toch ondersteunend?

Beheer & Onderhoud

Op dit moment passen we op de achtergrond alles aan: van systemen tot functieprofielen. Zo verdwijnt de naam ‘Projectsupport’ stapsgewijs uit het collectieve geheugen van EversPartners. Al is het natuurlijk de vraag of het ooit weggeweest is…

Toekomst

Met onze afdeling hebben we jarenlange ervaring met inspecties, onderhoudsadviezen en 3D scannen. Vertrekpunt zijn bestaande gebouwen die moeten worden onderhouden of worden aangepast. Recent hebben we een raamcontract met de gemeente Rotterdam afgesloten (monumenten in kaart brengen en MJOP opstellen) en tevens ook met Tata Steel (uitvoeren van assetinspecties). Dit is een mooie aanvulling op vele andere opdrachtgevers waar we reeds deze werkzaamheden mogen verrichten. Met de hernieuwde naamgeving en focus willen we de afdeling krachtiger neerzetten en gericht uitbreiden! Op naar een mooie toekomst.